O našom štúdiu

MS Dance Studio bolo otvorené 26.2.2012 a jeho  majiteľom a zakladateľom je Michal Soukup

Štúdio sa venuje príprave mladých talentov na súťažný spoločenský tanec, a už teraz jeho páry dosahujú na súťažiach skvelé výsledky.

Okrem toho každoročne otvára veľa zaujímavých tanečných kurzov, kde si každý môže nájsť lekcie podľa svojich predstáv. Spomenieme len zopár, ako sú "Božské telá", "Latino lady styling" či "Kurz tanca pre dospelých". Rovnako populárne sú aj lekcie pre svadobné páry.

Tanečné štúdio je otvorené pre každého, kto má rád hudbu, tanec, poskytuje možnosť stretnúť zaujímavých ľudí a stráviť čas v príjemnom kolektíve, zabaviť sa a v nemalej miere príležitosť naučiť sa tancovať.

Ďalším zameraním štúdia sú vystúpenia, prezentácia profesionálnych programov, ale aj organizovanie rozličných podujatí, ako festivaly, firemné akcie, či plesy. Tanečníci MS dance sú skúsení profesionáli, ktorí absolvovali množstvo vystúpení na Slovensku, ale i v zahraničí. Navštívili mnohé zaujímavé krajiny ako Dubai, Francúzsko, Omán, Krétu, Cyprus a ďalšie a svojím umením potešili veľa divákov.

Tréner

Michal Soukup

Zakladateľ a majiteľ štúdia.

SKÚSENOSTI

• rozhodca s lincenciou WDSF a top rozhodca SZTŠ

• profesionálny umelec a choreograf

ŠPORTOVÉ ÚSPECHY

• držíteľ najvyššej medzinárodnej kategórie "S" v štandardných a latinsko-amerických tancoch

• 6-násobný Majster Slovenska v latinsko-amerických tancoch

• 9. miesto v svetovom rebríčku WDSF

• semifinalista Majstrovstiev Európy v 10-tich tancoch

mikisoki@gmail.com

Tréner

Eva Hírešová

Inštruktorka tanca v MS Dance štúdiu.

SKÚSENOSTI

• Profesionálna tanečníčka a choreografka
    • Organizátorka medzinárodných a slovenských umeleckých podujatí, festivalov, vystúpení, plesov
    • Choreografka a organizátorka výchovných koncertov pre základné a stredné školy